امروز شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ است.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۰۱ | کد خبر : 464 | نویسنده : داریون نما
 • تعداد نظرات : ۶۳ نظر
 • گزارشی درباره کشمکش این روزهای شهرداری و دانشگاه آزاد داریون/نبرد دکتر و مهندس!

 • دسته بندی مطلب : گزارش | تعداد بازدیدها : 13218 نفر
 • سرویس گزارش پایگاه خبری-تحلیلی “داریون نما”/ شاید وقتی “سید ابوذرحسینی”-شهردار سابق داریون – به سروستان رفت و شهردار این شهر شد و به جای او مهندس” علی رضا زارع”آمد و با یدک کشیدن عنوان جوان ترین شهردار کشور،شهردار داریون شد، دکتر “روح الله افتخاری” رییس دانشگاه آزاد اسلامی داریون – که اتفاقا عضو شورای اسلامی […]

  سرویس گزارش پایگاه خبری-تحلیلی “داریون نما”/

  شاید وقتی “سید ابوذرحسینی”-شهردار سابق داریون – به سروستان رفت و شهردار این شهر شد و به جای او مهندس” علی رضا زارع”آمد و با یدک کشیدن عنوان جوان ترین شهردار کشور،شهردار داریون شد، دکتر “روح الله افتخاری” رییس دانشگاه آزاد اسلامی داریون – که اتفاقا عضو شورای اسلامی شهر داریون هم هست- هیچ گاه تصور نمی کرد با شهردار جدید و جوان داریون رویارو شود.

  این اتفاق اما افتاد وچیزی نگذشت که “این دو نفر” در برابر هم قرار گرفتند.

  ماجرا از آنجایی آغاز شد که “افتخاری” کلنگ احداث دانشگاه آزاد اسلامی داریون را بر زمین زد و کار احداث این دانشگاه را آغاز کرد این اتفاق اما در زمان “حسینی” شهردار سابق داریون روی داده بود و شاید به خاطر معظلی به نام “رودربایستی” بود که حسینی برای دریافت عوارض ساخت دانشگاه آزاد پافشاری نمی کرد تا زمانی که از شهرداری داریون رفت.

  یک روز که افتخاری به عنوان رییس دانشگاه آزاد داریون بر میز ریاست تکیه زده بود دریافت نامه ای از طرف شهردار داریون برق از چشمان او پراند!

  “از آنجا که بدون ناظر و مجوز ساخت اقدام به احداث ساختمان دانشگاه آزاد کرده اید بدینوسیله به شما ۴۸ ساعت مهلت داده می شود تا ….در غیر این صورت کارگاه پلمپ می شود.”

   این نامه اما دنباله مهمتری هم داشت. همان قسمتی که در آن نوشته شده بود دانشگاه آزاد داریون باید حدودا مبلغ ۳۸۰ میلیون تومان به عنوان عوارض به شهرداری داریون پرداخت کند.

  آتش اختلاف بین شهردار و رییس دانشگاه آزاد از همین نقطه شعله ور شد تا در ادامه این دو نفر بارها بر علیه همدیگر موضع گیری کنند.

  مهندس زارع شهردار داریون اعتقاد داردباید همه در برابر قانون  یکسان باشند. او می گوید همانگونه که من از یک پیرزن عوارض می گیرم باید از دانشگاه آزاد که درآمد خوبی هم دارد عوارض بگیرم و گرنه با عدم اجرای صحیح قانون سنگ روی سنگ بند نمی شود.

  در آن سوی میدان اما روح الله افتخاری قرار دارد که می گوید باید از دانشگاه حمایت کرد نه بر سر پیشرفت آن سنگ اندازی کرد.

  او اعتقاد دارد افتتاح دانشگاه آزاد در داریون خدمتی به این منطقه بوده و به همین دلیل نباید برای احداث ساختمان دانشگاه آزاد عوارضی پرداخت کند.

  دیدگاهها اما در این رابطه مختلف است. یک دیدگاه این است که در حکومت اسلامی نباید تبعیض قایل شد و باید همه را به یک چشم دید. در نگاه این افراد دانشگاه آزاد باید عوارض درخواستی شهرداری داریون را پرداخت کند.

  یکی از جوانان داریونی که در دانشگاه آزاد داریون درس می خواند به خبرنگار “داریون نما” گفت:هر روز شاهد حضور دانشجوهای زیادی از شیراز به دانشگاه آزاد داریون هستیم که اکثزا وضعیت مالی مناسبی دارند.

  وی ادامه می دهد:از وقتی وارد دانشگاه آزاد داریون شده ام  چیزهایی دیده ام که تا کنون لااقل در داریون آنها را ندیده بودم.

   وی به ماشین های مدل بالایی اشاره می کند که مالکان آنها دانشجوهای پولداری هستند که برخی از آنها تنها به دلیل نزدیکی داریون به شیراز و اینکه می توانند بدون کنکور وارد این دانشگاه شوند  در دانشگاه آزاد داریون درس می خوانند.

  این دانشجوی داریونی که نخواست نامش فاش شود اعتقاد دارد دانشگاه آزاد داریون با وجود چنین دانشجوهایی که حاضرند به راحتی  آب خوردن پول خرج کنند نباید مشکل خاصی برای پرداخت عوارض به شهرداری داریون داشته باشد.

  یک فرهنگی داریونی نیز در رابطه با کشمکش شهرداری و دانشگاه آزاد داریون دیدگاه های جالبی دارد. او می گوید وجود دانشگاه آزاد برای داریون قطعا فرصت مناسبی برای این منطقه است زیرا با سرازیر شدن دانشجوهای مختلف که اغلب از قشر مرفه جامعه هم هستند می توان فرصتهای شغلی مناسبی برای داریون ایجاد کرد.

  این فرهنگی می افزاید:افزایش فروشگاه های مختلفی مانند ساندویچ فروشی، سوپرمارکتها، تقاضا برای خانه های اجاره ای و… از مزایایی است که می تواند وضعیت اقتصادی بسیاری از مردم را بهبود بخشد.

  وی در عین حال می گوید : به نظر من باید مسوولین دانشگاه برای دانشجوهای داریونی تسهیلاتی در نظر بگیرند تا آنان بتوانند با پرداخت شهریه هایی کمتر، در دانشگاه شهرشان مشغول به تحصیل شوند.

  وی می افزاید باید شهرداری و دانشگاه آزاد با هم به تفاهمی برسند تفاهمی که قانون را نقض نکند و حقی از کسی تضییع نشود.

  ***

  درباره کشمکش و اختلاف شهرداری داریون با دانشگاه آزاد این شهر باید گفت باید دو طرف کمی نسبت به هم منفعل تر باشند یعنی اینکه مثلا شهرداری به دلیل بعد فرهنگی دانشگاه آزادتخفیفی برای دریافت عوارض در نظر بگیرد و در آن سو نیز دانشگاه آزاد دوستانه تر با این جریات برخورد کند و به قانون احترام گذارد.

  باید منتظر ماند و دید در نبرد مهندس و دکتر، کدامیک پیروز میدان می شوند. علی رضا زارع که با جدیت خواستار پرداخت عوارض از طرف دانشگاه آزاد داریون است یا روح الله افتخاری که ظاهرا اعتقاد دارد شهرداری نباید هیچ عوارضی از دانشگاه آزاد دریافت کند.

  نکته: شما کاربران محترم پایگاه خبری-تحلیلی “داریون نما” نیز می توانید در این بحث شرکت کنید. سوال ما از شما این است در رابطه با اختلاف شهرداری و دانشگاه آزاد داریون حق با کدامیک از آنهاست؟

  خوشحال می شویم نظرات خود را در این باره مطرح کنید. پایین همین مطلب جایی است که شما می توانید دیدگاه خود را در این رابطه مطرح کنید.

 • ابر چسب ها :
  نظرات کاربران در مورد "گزارشی درباره کشمکش این روزهای شهرداری و دانشگاه آزاد داریون/نبرد دکتر و مهندس!"
  ۶۳ نظر برای “گزارشی درباره کشمکش این روزهای شهرداری و دانشگاه آزاد داریون/نبرد دکتر و مهندس!”
  1. آقا این پولها رو که از ما می گیرید عوارضم بدید دیگه آقای دکتر

  2. چطور ما عوارض میدیم اما دانشگاه آزاد که وضعشم خوبه عوارض نده.
   از آقای افتخاری که نماینده ما هستن در شورای شهر و باید از حق ما دفاع کنند دیگه انتظار نداشتم.
   همین عوارضه که شهرداری صرف آبادانی شهر می کنه.

  3. سلام واقعا راسته که ما داریونی ها غریب نواز و خودگدازیم به جای اینکه از بچه شهرمان حمایت کنیم او را می کوبیم…

  4. آقای افتخاری عزیز یک سوال از شما دارم می خواهم بپرسم مشغله دانشگاه به شما اجازه می دهد به فکر شورای شهر و شهر داریون هم باشید یا همه اش به دانشگاه آزادتان می رسید؟؟

  5. آقای زارع باید بدانند احترام دانشگاه واجب است و بعد از مدتها که داریون با تلاش مرد خستگی ناپذیری چون دکتر افتخاری که از بچه های داریون است صاحب دانشگاه شده نباید بر علیه این دانشگاه و پیشرفت آن کاری کنند

  6. من یک سوال دارم جرا شهردار سابق از دانشگاه آزاد طلب عوارض نکرد؟ نکند پشت پرده خبرهایی بوده و ما نمی دانستیم!!

  7. به این اختلافها پایان بدید لطفا آقایان مسوول

  8. با سلام و تشکر از مسوولین پایگاه خبری تحلیلی داریون نما خواستم از طرف خودم و همکلاسی هایم در مدرسه راهنمایی شهید خوش نژاد از راه اندازی این سایت تشکر کنم.
   لطفا با آقای یوسف بذرافکن هم مصاحبه نمایید.
   خدانگهدار

  9. سلام ممنون که از دیندارلو هم مطلب چاپ کردید

  10. واقعا خجالت داره که بخوایم جلو پیشرفت شهرمون رو بگیریم
   نمیدونم چرا این مجله هم سنگ شهرداری رو به سینه میزنه
   ولی فکر کنم بدونم چرا چون این وبسایت هم مال شهرداری هست
   من یه نظر دارم و ارائه میدم اونم اینه که نباید جلو کارهایی که دکتر افتخار واقعا دارن برای پیشرفت شهر داریون انجام میدن رو گرفت و مانع کارش شد
   بعدش هم چرا میخواین بدهی هایی که شهر دار قبلی بالا اورده با پول گرفتن از دانشگاه ازاد جبرانش کنین
   جناب شهر دار شما هم روزیت رو جای دیگه بده دست بردار از سر این دکتر افتخار تا کارش رو بکنه
   —————————————-
   “داریون نما”:پایگاه خبری-تحلیلی داریون نما متعلق به هیچ حزب و گروه و نهادی از جمله شهرداری داریون نیست و به صورت کاملا مستقل اداره می شود.
   داریون نما پذیرای دیدگاه های مختلف است.

   • ای بابا …
    عزیز من چرا قاطی میکنید؟
    تا یه چی میشه انگ میزنید که این فلان اون چنانه . عادت کردین بجای تفکر منطقی دنبال انگ زدن بگردید.
    خوب یه مسئله بسیار معمولی وجود داره باید بیان بشه تا حل بشه . شما هم سعی کن یه کم اون تفکرتو اصلاح کنی .

  11. سلام بزارید یکی هم که پیدا شده تو این شهر کاری کنه کارشو بکنه اذیت نکنید

  12. گاز اومده ولی هنوز دانشگاه کولر گازی نداره.

  13. سلام آقای دکتر افتخار از شما بعید است که پول ندهید شما که فرد خیری هستیدحتی به نظر من شما باید یک چیزی هم بیشتر بدهید راه دوری که نمیرودبعدهم صرف آبادنی شهر میشود

  14. سلام با یه حساب سرانگشتنی متوجه میشیم که دانشگاه آزاد سالانه صدها میلیون تومن درمیاره
   حالا چرا حق مردم داریون رو نمیده اتفاقا شهرداری باید سالانه عوارض متناسبی از دانشگاه بگیره

  15. سلام من با شهردار موافقم ولی باید هر دو طرف کمی کوتاه بیان
   بعدشم دانشگاه ازاد داریون با این امکانات داغونش مگه خرجی هم داره؟این همه در امد!یه کم سر کیسه رو شل کنه.اینروزا هم که انقدر مدرک الکی شده وگرنه کدوم یک از تحصیلکرده های این دانشگاه بازده داشتن و میتونن بدون پارتی!یه جا مشغول به کار شن؟

  16. سلام<خسته نباشید.چطوری میشه نویسنده این وب شد؟اصلا میشه؟
   ——————————————————-
   داریون نما:دوست عزیز شما می توانید با مراجعه به منوی “خبرنگاران” که در بالای سایت موجود است ثبت نام کرده و مطالب خودتان را برای “داریون نما” ارسال کنید.
   با تشکر از بازدید شما.

  17. راستی لطفا ملزومیت ایمیل رو بردارین تا همه بتونن نظربدن حتی کسایی که ایمیل ندارن شما این پایگاه رو برا همه اقشار داریون منتشر کردین نه برا یه قشر خاص؟

  18. سلام ما سرویس نداریم بجای دعوا فکر ما باشید.

  19. ما میخایم بیایم دانشگاه داریون بزارین زودتر ساخته بشه .دعوابسه

  20. اگه قرار باشه دانشگاه آزاد که یک ارگان خصوصی پولداره ، عوارض نده، فکر می‌کنم از فردا هر کی رفت پیش آقای زارع میگه چطوره که یه ارگان به اون پولداری عوارض نمی‌ده اما من که چند تا جوون بیکار تو خونه دارم از کار افتاده‌ام شدم و صد ها دلیل دیگر باید پول بدم دانشگاه آزاد باید پول بده! قانون برای همه باید یکسان اعمال بشه. اگه عوارضی هست باید از همه گرفته بشه . آقای دکتر افتخار یه کم دستتون رو کنید توی جیب مبارکتون و پول به شهرداری داریون بدید تا ایشون هم صرف آبادانی این شهر کنه.

  21. اقای شهردار بهتره برین دنبال پمپ بنزین داریون که معلوم نیست کی به کیه به چند نفر فروختنش

  22. آقای دکتر شما باید به قانون احترام بگذارید. عوارض و حقوق شهرداری رو پرداخت کنید و در مقابل حدمات از شهرداری بخواهید .
   این موضوع که با فرافکنی گفته می شه نباید جلوی پیشرفت رو گرفت حرف خنده آوریه . آحه دلایل زیادی وجود داره که دانشگاه رو تو داریون ایجاد کردند و نه فقط صرفا” به خاطر مردم داریون دانشگاه راه اندازی شد.
   ۱- بر هیچ کس پوشیده نیست که دانشگاه ازاد برای این تو داریون ساخته شده که نزدیک شیراز هست (نسبت به مرودشت – بیضا- کوار ) و می تونه درامد مناسبی برای مجموعه دانشگاه داشته باشه.
   ۲- اقای دکتر کریم زارع با این کار محبوبیت زیادتری تو داریون پیدا می کنه (اگه هم بخواد بشه کاندیدای مجلس یه پشتوانه خوب داره).
   ۳- در مرحله بعد هم برای شناخته شدن و رونق داریون.

   هر چند من خیلی به شهرداری داریون و خدماتش مطمئن نیستم ولی
   با این شرایط بدیهی است که دانشگاه باید —— عوارض شهرداری را پرداخت کند——.
   به امید انکه این عوارض پرداحتی صرف بهبود خدمات برای مردم شهر شود و نه یه بخور بخور حسابی.

  23. آقای افتخار از جیبت میخوای بدی؟
   یا دنبال امتیاز پیش مسئولین؟
   شهریه های زیادی که از ما میگرین کفاف نیده؟

  24. دوستان شما بگینم داریون با اومدن دانشگاه پیشرفت میکنه یا با پول گرفتن از دانشگاه و سنگ انداختن جلوی پای دکتر افتخار که میخواد دانشگاه رو بسازه

  25. آقای برزگر شما واقعا دلتون واسه پیشرفت میسوزه یا میترسی آقای افتخار از جیبش بخواهد پول بده؟دکتر شده نماینده ما که باعث پیشرفت بشه پس منتی نیست چون وظیفه داشته انجامش بده.کمک هم اندازه داره زمین که مجانی بهش دادن.اصلا دانشگاه که خصوصی هست دلیلی نداره بخواهد تخفیفی بگیره.شما هم اگر مثل ما هر ترم خدا تومان میدادی به دانشگاه متوجه میشدی دانشگاه آزاد چقدر واسه صاحباش در آمد داره دیگه این هم بذلو بخشش نمی کردی اگر اینجور باشه که این آقا عوارض نداه سنگ ر سنگ بند نمیشه همه میخواهن به یه نحوی عوارض ندن و قانون گریزی کنن.متاسفانه این حمایت ها که از بعضی کاندید ها میشه از روی تعصب هست که به طرف دارین نا از روی عقلو منطق!!

  26. به نظر من باید از جناب آقای دکتر افتخار حمایت کرد ، چون دانشگاه آزاد قطب مهمی در آن منطقه محسوب می شود.

  27. جناب اقای دکثر افتخاری من برای حمایت از شما همه جوره آمادگی خودم را اعلام می نمایم.به دلیل ریاست خوب شما در دانشگاه آزاد داریون.

  28. احداث دانشگاه درست است که برای منطقه سود بسیاری دارد ولی توجه داشته باشیم که این سودها از همین عوارض دادن ها به دست می آید.
   این پول ها برای یک ارگانی مثل دانشگاه آزاد پول نیست!و با پرداخت عوارض روند ساخت این مرکز منحل نمی شود.!

  29. این اشک دیده من و خون دل شماست!!

  30. اقای افتخار اگر قرار باشد یک عضو شورا به بهانه دانشگاه آزاد این تخلف بزرگ را انجام دهد دیگر شورا به عنوان یک نهاد مجری قانون چه حرفی برای گفتن دارد؟!

  31. باسلام به همه همشهریای گلم
   حال میکنم باهمتون که نظرمیدیدوواستون مهمه سرنوشت شهرتون چی میشه ایشالاهرچی خیره پیش میادمنم شنیدم تقریبادیگه داره قضیه تموم میشه

  32. ما هم کارگاه حسابداری نداریم البته هزینه اش رو از ما گرفتندا

  33. با تشکر از اقای بی باک و با تشکر فراوان تر از داریون نما

  34. سلام میدونستید اگه داریون کافی نت داشه باشه چقدر خوبه

  35. آقای افتخاری عوارضی که شهرداری می گیرد برای ابادانی داریون مانند اسفالت نمودن کوچه ها استفاده میشود .

  36. من که واقعیت را گفتم حرف بد که نزدم

  37. هر کاری و هر فکری میکنید اساسش این باشه که دانشگاه پیشرفت کنه و به دانشجوها امکانات بدید واگرنه از ابادانی شهر و این حرفا خبری نیست.داریون رو قبل از امدن دانشگاه که یادتون هست ان شاءالله
   ادم باید یذره هم دوراندیش باشه

  38. پیرو پاسخ به سوال شما که گفته بودید حق با کیست؟در یک کلمه میتوان ÷اسخ داد که فقط وفقط حق با قانون است وبسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس

  39. لیداد دانشجوی حقوق

   با سلام.با در نظر گرفتن مطالب نوشته شده درسته که باید عوارض گرفت و قانون رعایت کرد .ولی ماده قانونی خیلی وقتها تبصره داره اینجاهم می توان تبصره داد جناب مهندس

  40. یه جوری به توافق برسید جناب اقایان دکتر و مهندس .

  41. داریون نما اشتباه فهمیده کشمکش نبوده کشمش بوده تازه نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خاصیت دارد

  42. مسئولین و مردم محترم داریون و حومه بهتره جای اینکه انقدر فکرتون رو مشغول دانشگاه و عوارض اون کنید یکم به فکر جاده شیراز-داریون باشید که سالی چندتا عزیزاتون رو میگیره و از تردد تو این جاده هراس دارید.پس از مسئولین میخوام که یه فکری به حال جاده بکنن .مسئولین و مردم داریون و حومه از خواب بیدار بشید شاید فردا شما یکی دیگه از قربانی های این جاده باشید…..

  43. سلام من ساکن داریون نیستم ولی به نظر من دانشگاه آزاد می تونه باعث پیشرفت روز افزون داریون بشه. باید همه سعی در کمک ساخ بکنن نه مشکل تراشی کنن ما همه باید قدر دان زحمان آقای افتخار باشیم .

  44. باسلام
   به نظرم بهتراست شهرداری به صورت اقساطی عوارض را باتخفیف فعلا ازدانشگاه مطالبه نمایدتاپس ازتکمیل وراه افتادن ساختمان جدید دانشگاه نیز بعدا درجایی دیگر جبران کند البته اینها باید درچارچوب قانون باشدتابعدا مشکل ساز نشودرعایت قانون بر همه چیز اولویت دارد.

  45. سلام
   از شرح مطالب بالا و نظرات اینطور به نظر میرسه که دوارگان باهم مشکل پیداکردن یه عده هم به طرفداری ازهر یک جانبدارانه نظر میدن ولی به نظر من این روش درستی نیست.اگه کمی فکر کنیم،با فرض اینکه پولی که به شهرداری میرسه تماما صرف ابادانی داریون بشه،میبینیم که در هر دوصورت منجر به پیشرفت داریون میشه با این تفاوت که یکی درکوتاه مدت و دیگری در بلند مدت منجر به ابادانی میشه اگر پول به شهرداری برسه مطمئنا سریع تر به جریان میافته ولی اگر صرف ساخت ساختمان دانشگاه بشه باعث پذیرش دانشجوهای بیشتری میشه الان دیگه فکر کنم خودتون متوجه منظور من شده باشین.فقط این اصل رو در نظر داشته باشید که منفعتی که در بلند مدت به مردم میرسه به مراتب بهتراز منفعتیه که سریعا و در کوتاه مدت به مردم میرسه مثلا اگر به شهرداری برسه هزینه نقاشی بلوارها میشه ولی اگه به دانشگاه برسه بعدا بعنوان اجاره خونه،هزینه مواد غذایی،هزینه لوازم تحصیل و… یه نوعی خودمونی میره تو جیب خود مردم.
   ازاینکه مطب بالا طولانی بود عذر میخوام ولی فکر کردم بهتره منم نظر خودمو بدم. باتشکر

  46. راستی دانشگاه ازاد مرکز داریونم شده واحد داریون مبارکه

  47. سلام
   ممنون از سایت خوبتون.واقعا شوکه شدم دیدیم داریونی ها هم سایت دارند.ولی خواهش می کنم عاقلانه فکر کنید و جوگیر نشوید،دراینکه که دانشگاه زمینه ساز پیشرفت هست شکی نیست؛ولی دلیل نمی شه که عوارض نده.قانون در مورد همه باید اجرا بشه به اخص اونهایی که دارن

  48. باسلام میشه لطفا بگین که چرا انهایی که تازه خونه میسازن یاساختن باید تو این وضع سرسام اورگرانی انقد مبالغ بسیارزیاد برای اب وبرق و……………………………بدن مخصوصا اداره ابفا که اصلا معلوم نیست که این نرخ ها روازکجامیارن ما که از این مبالغ شاکی شدیم رفتیم شیراز پرسیدیم اونها گفتن اصلا اینجورنیست که مثلا داریون بابت اب باید۵۰۰۰۰۰تومان بگیره اصلا نرخش انقدرنیست شیرازقبلا حدود۸۰۰۰۰بوده امسال هم حدود۱۳۰۰۰۰حال به نظر شما شیرازکه کلان شهره باید بیشتر باشه یاداریون ؟با این فاصله کم تاشیراز یهو ارقام انقدربالا بره

  49. سلام.جدای از این بحث ها می خواستم به من کمک کنید من دانشگاه آزاد شیراز فبول شدم اما صبحها نمی تونم برم دانشگاه و فقط به همین بخاطر می خوام بیام داریون شما دانشجویان دانشگاه داریون و شیرازی به من پیشنهاد بدید چه چکار کنم خواهش می کنم زودتر بگید

   • اقا شهردار عزیز شما که یک سال دارید تپه دیندارلو رو تخریب میکنید لطفا بیاید کوچه ۱۶ متری امام سجاد رو اسفالت کنید که روز های بارونی میشه مثه دریاچه

  50. شهردار جوان لطفا سری به کوچه ها بزنید وببینید جای المک گاز و چاله چوله های ان شصت هزار تومانی که گرفت شورا چی شد .

  51. افسون سلام
   حیف شد خیلی دیر مطلب شما را دیدم اصلا دانشگاه نرو که بهتر است.
   اگر هم رفتی برو به سلامت بعد از فارغ از تحصیل به حرفم میرسی!!!!

  52. اقای افتخار خواهشن جاده دانشگاه را درست کنید فکر ما هم باشید

  53. اقای افتخار به فکر ما نیست چون خونش داریونه

  54. قانون برای همه برابری داره، ای کاش این موضوع واضح و بی ابهام رو همه میخواستند که درک کنند و میفهمیدند این بی قانونی هست که جامعه رو به یک جامعه جهان سوم تبدیل میکنه،دانشگاه مهد پیشرفته و بی قانونی نقطه مقابل اون.

  55. اسماعیل کشاورزی

   سلام بر آقایان دکتر افتخاری و مهندس زارع. من خودم بچه اونجام و تا مقطع ارشد عمران در دانشگاه آزادم تحصیل کردم. مهندس عوارضو تا دینار آخر بگیر و تابع قانون باش ! بابا دکتر شمام کوتاه بیا پولو بده دیگه، عوارض یه مسأله قانونی هست و بس.

  56. کشمکش های مهندس و دکتر اذامه دارد…

   قسمت۸ : شب نامه

   در قسمت اینده خواهید دید :

   کی به فکر داریونه؟ … ولش کن انتخابات نزدیک است…

  57. بالاخره چی شد؟!!
   عوارض دادند .ندادند؟؟
   اگه پرداخت شد آیا واقعا صرف آبادانی داریون شد؟نشد؟!
   یا مثل هزینه ساخت وگسترش جاده داریون شد؟البته اگه راست باشه(یکی از همشهریان میگفت از یکی از نمایندگان مجلس شنیده که سال ۱۳۸۱ هزینه بهسازی جاده داریون پرداخت شده .برید بگریدید ببینید چه شد)!
   آیا واقعا چنین چیزی ممکنه؟


  نظرات

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 • تبلیغات متنی

  پیام های تبریک و تسلیت در این مکان با کمترین قیمت


  Daryon.ir