امروز جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ است.
طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۰۰:۲۸ | کد خبر : 3182 | نویسنده : داریون نما
 • تعداد نظرات : ۲۳ نظر
 • داریونی های موفق/ از داریون تا ریاست دانشکده علوم دانشگاه ارومیه

 • دسته بندی مطلب : داريوني هاي موفق | تعداد بازدیدها : 4,496 نفر
 • علی عبداللهی/ بارها گفته ایم که داریون استعدادهای بی شماری در زمینه های مختلف دارد که از بسیاری آنان شاید بی خبر باشیم. یکی از این استعدادها و در اصل افتخارات منطقه داریون کسی نیست جز دکتر صمد زارع. دکتر صمد زارع( فرزند مرحوم حاج علی حسین) سال ۱۳۳۴ در داریون متولد شد. وی تحصیلات […]

  علی عبداللهی/

  بارها گفته ایم که داریون استعدادهای بی شماری در زمینه های مختلف دارد که از بسیاری آنان شاید بی خبر باشیم.

  یکی از این استعدادها و در اصل افتخارات منطقه داریون کسی نیست جز دکتر صمد زارع.

  دکتر صمد زارع( فرزند مرحوم حاج علی حسین) سال ۱۳۳۴ در داریون متولد شد. وی تحصیلات متوسطه را در شهرستان شیراز به پایان رساند.

  او مدرک لیسانس وهمچنین مدرک فوق لیسانس بیولوژی خود را از دانشگاه تارلتون آمریکا و مدرک دکتری را از دانشگاه نیوساوت ولز استرالیا اخذ کرد.

  دکتر زارع از سال ۱۳۷۵ لغایت ۱۳۷۸ معاون آموزشی دانشکده علوم دانشگاه ارومیه ، از سال ۱۳۷۸ لغایت ۱۳۸۲ مدیر گروه زیست شناسی و از سال ۱۳۸۲ رییس دانشکده علوم دانشگاه ارومیه را بر عهده داشته است.

  اوهمچنین در سال ۱۳۸۴ به عنوان معاون آموزشی این دانشگاه منصوب شد.

  ضمن آرزوی موفقیت برای این همشهری عزیز تلاش داریم به زودی گفت و گویی مفصل با وی انجام دهیم.

 • نظرات کاربران در مورد "داریونی های موفق/ از داریون تا ریاست دانشکده علوم دانشگاه ارومیه"
  ۲۳ نظر برای “داریونی های موفق/ از داریون تا ریاست دانشکده علوم دانشگاه ارومیه”
  1. داریون می تواند در تارک ایران بدرخشد اما صد حیف که داریون فریاد رسی ندارد و هر کس مسولیتی به دست می گیرد فقط به فکر منافع خودش است. زنده و پاینده باد نام داریون عزیز و سربلند باد داریون نما که در فکر زدودن گرد مظومیت از داریون ومعرفی استعدادها و اندوخته های داریون است .

  2. محمد صالحی دیندارلو

   افتخار می کنم چنین استعدادهایی در منطقه داریم..

  3. درود بر دکتر صمد زارع یکی از افتخارات فارس و بخصوص شهر داریون امیدوارم همواره موفق و سربلند باشند .

  4. آقای دکتر زارع باید الگویی مناسب برای جوانان امروز داریون باشند. امیدوارم که از میان دانش‌اموزان داریونی صدها فرد موفق همچون آقای زارع سر بر آورند.

  5. وجود شخصیتی چون آقای دکتر زارع افتخاری برای ما داریونی ها هست امیدورام که سایت داریون نما کاری را که در معرفی داریو نی های موفق شروع کرده ادامه دهد تا با شناسایی افراد موفق همچون آقای دکتر زارع ، دکتر لطفی و دیگران الگو هایی را به جوانان داریون معرفی کند که از جنس خودشان ، از محله خودشان و در شرایطی کمابیش مثل خودشان بوده اند، تا انگیزه حرکت در جوانان بیشتر شود . پیشنهاد می کنم که پس از گذشت چند وقت که تعداد معرفی شدگان زیاد شد بتوان یک همایش با حضور تمام داریونی های موفق بر گزار کرد. همچنین سایت خوب داریو ن نما یک اتاق گفتگوی مجازی در سایت فراهم نماید تا بدین صورت امکان ارتباط داریونی ها از سراسر دنیا امکان پذیر باشد و بتوانند از تجربیات و اطلاعات هم دیگر استفاده کنند

  6. ضمن عرض خسته نباشید به سایت داریون نما به خاطر شناسایی این  افراد نخبه و افتخار آمیز ، قابل ذکر است که این افراد در بالا بردن روحیه در بین جوانان داریونی می توانند نقش بسیاری داشته باشند . همچنین منتظر مصاحبه سایت داریون نما با آقای دکتر صمد زارع و چگونگی پیشرفت ایشان تا رسیدن به این قله هستیم . 

  7. من آقای دکتر زارع را از نزدیک می شناسم . خدا رحمت کند پدرش حاج علی حسین زارع که ایشان فرد بسیار خیر خواهی بودند و از آن پدر واقعاً همچین فرد با استعداد و با ارزشی می تواند بدست آمده باشد . موفقیت روز افزون برایشان آرزومندیم ..

  8. باعث افتخار است . آرزوی موفقیت بیشتر برایشان داریم .

  9. ضمن عرض سلام و خسته نباشید به سایت داریون نما . آرزوی موفقیت بیشتر برای این عزیز داریم . وبه این افراد نخبه افتخار می کنیم .

  10. واقعا حال کردم !!!!
   اگه میشه و اگه تونستید با آقای زارع گفتوگو داشته باشید ، بخواید که برای بقیه افراد منطقه داریون که الان دارن تحصیلات عالی رو میگذرونن توصیه هاشونو باضافه ی تجربیاتشون رو بیان کنن. ممنون

  11. از داریون نما سپاسگزارم که به معرفی چهره های برتر منطقه پرداخته است .از چهرهه های برتر روستای ایزدخواست هم یاد کنید .
   با سپاس

  12. یکی از چهره های موفق روستای ایزدخواست اقای مهرزاد زارعی است که هم اکنون در سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور ایتالیا مشغول خدمت می باشد.

  13. این سایت داریون نما هست نه ایزدخواست نما

  14. ما هیچگاه از داریون نما قهر نمی کنیم هر چند داریون نما از ما قهر کند .

  15. چهر های موفق روستا ها را هم معرفی فرمائید البته به صورت مستند .

  16. باسلام خدمت اقای دکتر زارع ایشان مزد زحمت های خودشان را میگیرند امیدوارم خداوند درهرمرحله ازندگی موفقشان بگرداند زنده باد داریونی وغیرت شرفی که دارد خدا بیاموزد پدرشان انشالاه

  17. یاشا آذربایجان یاشا داریون-ایشان موفقترین اساتید ارومیه هستن

  18. چرا داریونی های موفق دیگر نوشته نمی شود ؟

  19. باسلام ،چقدر خوب و زیبا می شد داریونی های موفق، موفقیتی دیگر نصیبشان می شد وآنهم گاهی سری زدن به داریون نما و جواب دادن به ابراز محبت اینهمه کاربر ارادتمند.

  20. سلام بر مردم فهیم و آگاه کل منطقه ی داریون… اگر داریون نما، روزی داریون نما بود نه منطقه داریون نما، امروز به راستی منطقه داریون نما است نه فقط داریون نما… چرا که کاربران فرهیخته و مشتاق آن نه تنها از داریون بلکه از کل منطقه و حتی اهالی از منطقه است که شاید سال ها رنگ منطقه را ندیده اند مثل همین هم ولایتی خودمان و … انشاالله این طور که پیش می رود در آینده ای نه چندان دور، ایران نمایی در دل داریون نما خودی نشان می دهد و از سراسر ایران ،مشتاقان این سایت ،آن را دیدگاه باران می کنند انشاالله …و آن روز نزدیک است…پس برادر بزرگوار جناب آقای فیروز عبدالهی، اکنون دیگر داریون نما، ایزد خواست نما هم هست،دیندارلو نما،دودج نما، کوشک مولا نما، بردج نما،رحمت آباد نما، کربال نما و در یک کلام همان منطقه داریون نما است. منطقه ای پر از استعدادهای بالقوه و بالفعل…فیروز جان، حالا دیگر به خود و منطقه ات ببال و نام جناب آقای مهرزاد زارعی را هم در سایتی چنین وزین در قسمت منطقه ی داریونی های موفق ثبت کن… دست به قلم شو عزیز دل برادر… مدیر محترم سایت و خبرنگاران و کاربران عزیزی که بر آنید تا کل منطقه داریون را به ایران و بلکه جهان بشناسانید،داریونی های موفق را به منطقه ی داریونی های موفق تبدیل کنید. باور کنید موفق ها ،خیلی از شما دور نیستند… نگاه کنید… همین دور برها هستند، حالا بعضی هایشان به دلایلی چند صباحی کمی دورترند… مهم قلبشان است که در سینه به عشق منطقه ی داریون می تپد… خیالتان راحت، در همین سال حماسه ی سیاسی و حماسه ی اقتصادی، گردهمایی این عزیزان را هم در منطقه شاهد خواهیم بود… انشاالله… همچنان پویا و پایا باشید…

  21. آقای دکتر بیژن زارع هم از چهره های موفق داریونی است که می توان ایشان را هم برای الگو گرفتن جوانان معرفی کرد .

  22. سلام بر شما اساتید بزرگوار آقایان زارع و عبدالهی عزیز … روز معلم بر شما مبارکباد.

   • ایشان فردی بی ریا ،ساده زیست وانسانی شریف ومدیر بسیار لایق بودند همیشه دوستشان داشته وخواهیم داشت من هیچ وقت محبتها وخوبی های ایشان را فراموش نمی کنم داریون را ندیده ام با وجود ایشان به همه داریونی ها علاقه مندم


  نظرات

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • داریون نما

 • تحلیل آمار سایت و وبلاگ
 • تبلیغات متنی

  پیام های تبریک و تسلیت در این مکان با کمترین قیمت


  Daryon.ir